Prokuratura o sprawie zaginionego 12-latka
Fot. Archiwum

 Prokuratura w Brzozowie  prowadzi śledztwo w sprawie  okoliczności zaginięcia 12-letniego Daniela z Izdebek. Chłopiec od wtorku do wczoraj błąkał się po okolicy -  znaleziony w lesie trafił do szpitala i jest bezpieczny . Jak się  jednak okazało sprawa ma różne wątki dotyczące rodziny z dziesięciorgiem dzieci.

Pierwszy dotyczy bezpośrednio opieki nad dziećmi. Jak mówi prokurator Beata Piotrowicz  rzecznik prasowy prokuratury okręgowej w Krośnie chodzi o narażenie na utratę zdrowia lub życia  i wykorzystywanie seksualne dziecka.

Prokurator Piotrowicz dodaje, że została zatrzymana jedna osoba,  wobec której  sąd w Brzozowie zastosowała areszt tymczasowy na trzy miesiące. Prokuratura nie informuje o kogo chodzi.  Jak się nieoficjalnie dowiadujemy aresztowany został ojciec chłopca i jego rodzeństwa.

Wszystkie dzieci zostały umieszczone w placówce opiekuńczej. Prokuratura nie ujawnia żadnych szczegółów z względu na dobro rozpoczętego śledztwa.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 30 Lis, 2020
  Dwukrotne usiłowanie zabójstwa
  Dwukrotne usiłowanie zabójstwa
  Zarzut dwukrotnego usiłowania zabójstwa usłyszał 19-letni Oleksander S. W nocy z czwartku na piątek zranił on dwóch młodych Ukraińców w...
 • 17 Lis, 2020
  Czołgista z zarzutami w areszcie
  Czołgista z zarzutami w areszcie
  Na trzy miesiące do aresztu trafił żołnierz z 1 batalionu czołgów w Żurawicy. Dariusz B. znęcał się nad rodziną i...
 • 15 Paź, 2020
  Psy-zabójcy zostaną uśpione
  Psy-zabójcy zostaną uśpione
  Przemyska prokuratura zdecydowała, że dwa psy, które pogryzły 12-letniego chłopca, zostaną uśpione. Dziecko zmarło w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń. Zwierzęta...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj