Ewakuacja rzeszowskiej siedziby PSL. Fałszywy alarm - Aktualizacja
fot. Mirosław Majka

Zakończyło się sprawdzanie budynków przy Placu Ofiar Getta w Rzeszowie przez policyjnych pirotechników. Poranny e-mail z informacją dotyczącą bomby w budynku podkarpackiego zarządu Polskiego Stronnictwa Ludowego okazał się fałszywy.

Informacja, że o godz. 13:00 dojdzie do wybuchu dotarł do siedziby ludowców po godzinie 10:00. Wezwane służby zdecydowały o ewakuacji paru budynków przy Placu Ofiar Getta. W sumie ewakuowano ponad 190 osób.

Po sprawdzeniu budynków przez policyjnych pirotechników osoby, które musiały je opuścić mogły po paru godzinach wrócić i zabrać swoje rzeczy.

Poseł Mieczysław Kasprzak szef podkarpackich ludowców podkreśla,że odebrana wiadomość została potraktowana bardzo poważnie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 02 Lut, 2021
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  50 przenośnych aparatów KTG przekaże Szpital Specjalistyczny PRO-Familia w Rzeszowie ciężarnym pacjentkom w ramach pilotażu systemu opieki stworzonego przez firmę...
 • 02 Lut, 2021
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie” wybrały wykonawcę, który dokończy odmulanie rzeszowskiego zalewu na Wisłoku. Umowę podpisano z firmą Transpol Lider...
 • 31 Sty, 2021
  Szałamaje i mażoretki przed jubileuszem
  Szałamaje i mażoretki przed jubileuszem
  To była pierwsza zespołowa próba po około rocznej przerwie. Rzeszowskie Szałamaje i Mażoretki rozpoczęły przygotowania do Koncertu Galowego.  Orkiestra dęta...

1 komentarz

 • Observator 29 Sty, 2019

  Alarm na Placu Ofiar Getta w Rzeszowie wydaje się być dopasowany do aktualnej rzeczywistości i akcentu przedwyborczego. Jest nadzieja, że prowadzone śledztwo to wykaże.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj