Siatkarki Developresu mają brąz !!!

Siatkarki Developresu Rzeszów z brązowym medalem Mistrzostw Polski ! We Wrocławiu pokonały tamtejszy Impel 3:0. Pierwszy mecz w Rzeszowie także był zwycięski dla podkarpackiej drużyny 3:2

W pierwszym secie wyrównana walka z lekką przewagą drużyny rzeszowskiej, ale gospodynie wyrównały na 19:19. Dvelopres popisał się jednak świetną końcówką wygrywając do 20.

Drugi set zaczął się znakomicie dla rzeszowianek - od 6:0, a później nawet 10:3 . Wrocławianki wróciły do walki zmniejszając dystans do 2 punktów ale wtedy z kolei ponownie zaatakował Developres i znów uzyskał dużą przewagę. Set skończył się wygraną rzeszowianek do 16

Trzecia odsłona zaczęła się od walki punkt za punkt - tak było mniej więcej do 10 "oczka". Po tym podkarpacka drużyna "wrzuciła wyższy bieg" szybko uzyskując kilkupunktową przewagę wygrywając 25:17

Developres po raz pierwszy w swojej krótkiej historii staje na podium Mistrzostw Polski