Aleksandra Popławska o swojej roli w serialu "Wataha 3"
fot. Adam Golec

Już za kilka miesięcy odbędzie się premiera trzeciego sezonu filmu "Wataha" jednego z najbardziej oczekiwanych filmów nie tylko w naszym kraju.

Wyprodukowana i emitowana przez HBO Polska w 2014 roku pierwsza część serialu, opowiadającego o funkcjonariuszach Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej cieszył się wielkim zainteresowaniem widzów. Oglądalność historii toczących się na pograniczu polsko-ukraińskim w Bieszczadach trzykrotnie przerosła w Polsce kultową "Grę o tron".

Sezon drugi przygotowany w 2018 roku, miał premierę jednocześnie w 19 europejskich krajach. To pierwszy taki przypadek w historii HBO Europe. Film został także doceniony przez Polską Akademię Filmową, która przyznała mu Orła w kategorii "Najlepszy filmowy serial fabularny".

HBO Polska zapowiada premierę trzeciego sezonu ‘"Watahy" w listopadzie. Ekipa filmowa znowu spędziła w naszym regionie kilka miesięcy i przygotował kolejne 6 odcinków.

Film reżyserują Katarzyna Adamik i Olga Chajdas. Szczegóły związane z treść 3 sezonu pozostają tajemnicą – wiadomo jednak, że w nowej serii wystąpią ponownie m.in. Leszek Lichota, Andrzej Zieliński i Aleksandra Popławska. Aktorka, dla której rola prokurator Igi Dobosz jest najważniejszą filmową kreacja, w rozmowie z Adamem Głaczyńskim zdradza kilka szczegółów związanych kolejnymi sezonem "Watahy".

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Czytany 718 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj