Areszt tymczasowy dla dwóch młodych mężczyzn, którzy okradli nastolatków.

17-letni przemyślanin zgłosił, że napastnicy grożąc pałką teleskopową zabrali pieniądze jemu i jego koledze. Policjanci szybko ustalili rabusi. To 21-letni mieszkaniec Przemyśla oraz 19-latek z jednej z sąsiednich miejscowości.

 Sąd Rejonowy w Przemyślu zastosował wobec dwóch sprawców rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia trzymiesięczny pobyt za kratkami. Grozi im od 3 do 12 lat pozbawienia wolności.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • STOP WYCINCE DRZEW 23 Sie, 2019

    Na bulwarach wycięto potężny ZDROWY klon. Sprawdźcie, kto wydał decyzję, dlaczego i jakie miał motywy. Podać do publicznej wiadomości imię i nazwisko urzędasa, a także wykonawców z piłami. Ci ludzie odpowiedzą za swoje czyny. Czy to w związku z imprezą TVP2? Drzewo zasłaniało scenę? Czy pozbywacie się problemu, aby nie grabić liści? W tym roku zanotowano najwyższe od lat temperatury. Każdy wie, jak ważne są drzewa w mieście, szczególnie na terenach rekreacyjnych, aby schronić się przed słońcem. Drzewa produkują tlen i pochłaniają wiele szkodliwych substancji. Drzewo było zdrowe. Są zdjęcia na grupie na FB. Zacznijmy działać. Kiedy widzicie ekipę z piłami, to natychmiast przegońcie!!!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj