Trwa naprawa instalacji technologicznych basenów w Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku. Urządzenia zostały uszkodzone w wyniku zalania pomieszczeń technicznych, tzw. podbasenia podczas lipcowej nawałnicy.

Od tamtego czasu baseny zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny są nieczynne. Celem prac jest przywrócenie ich funkcjonalności i umożliwienie użytkowania.

W budżecie miasta przeznaczono na ten cel 350 tys. zł, które w formie zaliczki wpłynęły od ubezpieczyciela obiektu. Wykonawcą prac jest firma Karpat-Bud sp. z o.o.

Jak czytamy na stronie Urzędu Miasta Sanoka do 15 listopada zostaną uruchomione baseny wewnętrzne. W grudniu oddane zostaną baseny zewnętrzne, ale będzie można z nich korzystać dopiero w przyszłym roku.

Sprawa podtopienia centrum została zgłoszona do prokuratury, by rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące przyczyn tej sytuacji.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 13 Sty, 2021
  Szpital w Sanoku wznawia pracę
  Szpital w Sanoku wznawia pracę
  Szpital w Sanoku ponownie uruchomi jutro trzy oddziały: neurologiczny, wewnętrzny i kardiologiczny. Grzegorz Panek, dyrektor SPZOZ w Sanoku wyjaśnia, że...
 • 06 Sty, 2021
  STS Sanok przegrał z GKS-em Katowice
  STS Sanok przegrał z GKS-em Katowice
  Polska Hokej Liga wznowiła rozgrywki po świąteczno-noworocznej przerwie. Ciarko STS Sanok przegrał wyjazdowy mecz z wyżej notowaną drużyną GKS Katowice...
 • 30 Gru, 2020
  Areszt dla podejrzanego o narażenie życia
  Areszt dla podejrzanego o narażenie życia
  Areszt tymczasowy zastosował Sąd Rejonowy w Sanoku wobec 19-latka, który potrącił innego mężczyznę, przewiózł go kilka metrów na masce samochodu,...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj