M.Kuchciński i K.Sobolewski podsumowali 4 lata rządów PiS
fot. R.Adamski

Podczas spotkania z dziennikarzami w Rzeszowie Marek Kuchciński lider krośnieńsko-przemyskiej listy PiS podsumował cztery lata rządów swojej formacji. Były marszałek Sejmu powiedział, że Zjednoczona Prawica dążyła do naprawienia zaniedbań poprzednich ekip.

"Odzyskiwaliśmy, naprawialiśmy to, co popsuli nasi poprzednicy Platforma i lewica np. fabrykę wagonów w Gniewczynie, Autosan i rafinerię Jedlicze" - podkreślił Kuchciński.

Otwierający listę rzeszowsko-tarnobrzeską Krzysztof Sobolewski apelował o udział w niedzielnych wyborach pod hasłem "Głosuj za Polską". Jak podkreślił - to prowadzona od kilku dni "akcja mobilizacyjna, zachęcająca do tego, aby zagłosować i przekonać dorodzinę i przyjaciół".

Na finał kampanii na Podkarpacie przybędzie wieczorem prezes PiS Jarosław Kaczyński - spotka się z sympatykami w Stalowej Woli.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

2 komentarzy

  • Observator 15 Paź, 2019

    Sobolewski i Warchoł- skoczkowie mieszkający w Warszawie i nie sygnalizujący wkładu w minionym okresie w Podkarpacie zablokowali miejsca naszym ludziom zasłużonym i posiadającym wielki wkład dla regionu np. Mieczysławowi Miazdze, który wspiera i pomaga bezinteresownie praktycznie wszystkim pożytecznym organizacjom i indywidualnie. Wielka szkoda, bo w przyszłości zawiedzeni wyborcy będą się masowo odwracać.

  • johnn 11 Paź, 2019

    Swoje za nasze wylatał.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj