G.Braun i M.Warchoł o tarczy antykryzysowej
fot. archiwum

Betonowym kołem ratunkowym rzuconym przedsiębiorstwom nazwał poseł Grzegorz Braun z Konfederacji Wolność i Niepodległość rządowe propozycje tzw. tarczy antykryzysowej. Wydatki z tego tytułu mają sięgnąć 212 mld złotych. Zdaniem posła Brauna rząd powinien brać przykład z USA i Węgier, gdzie skasowano na pewien czas zobowiązania  w rodzaju naszego ZUS. Tymczasem w Polsce odroczono te płatności , a to oznacza zadłużanie się przedsiębiorców.

Wiceminister sprawiedliwości poseł Marcin Warchoł z Solidarnej Polski, który pracuje zdalnie  powiedział, że ze składek ZUS będą zwolnieni wszyscy mikroprzedsiębiorcy, jeśli ich przychody spadły o więcej niż 50 % w porównaniu do lutego. Chodzi o utrzymanie miejsc pracy i dla firm, które takie miejsca utrzymają państwo dopłaci do pensji pracowników do 40% średniego wynagrodzenia. 

Specustawami w związku z korona wirusem ma się zając sejm na posiedzeniu pod koniec tego tygodnia.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Artykuły powiązane

4 komentarzy

 • Paweł (I) 23 Mar, 2020

  Grzegorz Braun to człowiek z wieloma wyrokami na koncie, łącznie z naruszeniem nietykalności cielesnej policjanta. Oczerniał dyrektora instytutu, w którym studiował, prof. Jana Miodka, któremu bezpodstawnie zarzucał współpracę z SB. Tacy ludzie nie powinni pełnić żadnych funkcji publicznych. Ale w Polsce mogą być posłami. Dzięki elektoratowi, który na nich głosuje. Teorie spiskowe, postkomuna, teczki, tajni współpracownicy, Żydzi, masoni i Bóg wie co jeszcze. Braun jest gorszy od lewicy.

 • Paweł 23 Mar, 2020

  Grzegorz Braun krytykuje postkomunę, wierzę, że im więcej ludzi to dostrzeże że okupacja i niewola się nie skończyła.

 • Paweł 23 Mar, 2020

  Observator, podziękuj 31 148 osobom z Podkarpacia, które na niego głosowały.

 • Observator 23 Mar, 2020

  G. Braun to z zasady negatywny człowiek. Wg niego to wszystko zł. Na każdym kroku krytykuje Rząd RP i jego wszystkie działania. Ten człowiek to chyba nic jeszcze dla Polski nie zrobił. Żyje, działa i jeździ za nasze budżetowe pieniądze. Ktoś dopuszcza się go do częstych krytykanckich występowań w mediach., czy płaci abonament RTV. Wita się i żegna po katolicku, chyba dla kpiny w swej złośliwości?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj