Van Pur przekaże pieniądze na walkę z epidemią
Fot. Archiwum

Dwa miliony złotych na walkę z koronawirusem przeznaczy największa niezależna polska spółka piwowarska Van Pur S.A.  Zarząd firmy podjął decyzje o przekazaniu 1 miliona złotych na wsparcie najbardziej potrzebujących szpitali w okolicach zakładów należących do grupy. Firma posiada 6 zakładów w Polsce w tym  w naszym regionie zakłady w Rakszawie w pow. łańcuckim i Stalowej Woli. Kwota zasili środki służby zdrowia na zakup najważniejszego sprzętu medycznego, środków ochrony oraz wsparcie personelu. 

Van Pur S.A. wesprze również małe i średnie przedsiębiorstwa z Podkarpacia, aby ograniczyć negatywne, ekonomiczne skutki pandemii. Na ten cel spółka przeznaczy drugi 1 milion złotych i uruchomi lokalny fundusz solidarnościowy aby pomóc przedsiębiorcom,  którzy na skutek pandemii mają lub mogą mieć problemy z kontynuacją działalności. 

 Naszymi działaniami chcielibyśmy zainspirować również innych, aby w ramach swoich możliwości wsparli polskich przedsiębiorców. Wierzymy, że razem, solidarnie możemy wiele – powiedziała Prezes Van Pur S.A. Jagoda Iwańczuk

 Wszelkie informacje można uzyskać pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj