Duże zainteresowanie projekcjami kina samochodowego w regionie. W Rzeszowie wykupiono już bilety na oba seanse 5 czerwca. Filmy dla zmotoryzowanych będą wyświetlane tego samego dnia także w Stalowej Woli i 12 czerwca w Mielcu.

Kino samochodowe ma być według organizatorów, bezpieczną  rozrywką w amerykańskim klimacie dla  miłośników filmów w dobie pandemii koronawirusa. Pokazy filmowe będą organizowane  na dużych parkingach. Każdy z nich pomieści 100-150 samochodów. Film wyświetlony zostanie na ogromnym ekranie, a dźwięk wysyłany jest falami radiowymi prosto do  samochodów. Na terenie kina będą food trucki z jedzeniem wcześniej zamówionym przez internet.

Filmy wybierali internauci. Rzeszowianie wybrali dwa: „Boże Ciało” i „Bodyguard Zawodowiec”.  Kino samochodowe ma odwiedzić przynajmniej 30 miast w całej Polsce. 

Rzeszowski seans w kinie samochodowym odbędzie się na parkingu hipermarketu Auchan Krasne, w Stalowej Woli w zajezdni autobusowej przy ulicy Orzeszkowej, a w Mielcu na miejskim targowisku przy ul Sportowej. 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj