To już dziś! Wraca program "Piątek z Radiem w Telewizji"
fot. archwium

Wracamy z wakacyjnym programem "Piątek z Radiem w Telewizji". W tym roku będziemy Państwa zachęcać do pasji i marzeń. Gośćmi programu będą m.in. słynni Polacy, którzy osiągnęli sukcesy na światową skalę.

Naszym gościem będzie dziś Bogumiła "Miłka" Raulin. To najmłodsza kobieta, która zdobyła "Koronę Ziemi". Jest autorką projektu "Siła Marzeń", miłośniczką wspinaczki wysokogórskiej i szybownictwa. Zdobyła Nagrodę Magellana za „przełamywanie stereotypów oraz odwagę i wytrwałość w realizowaniu marzeń”. Założyła Fundację "Wykrzyknik" działającą na rzecz rozwoju komunikacji w organizacji, której celem jest przeciwdziałanie mobbingowi i dyskryminacji oraz promowanie pozytywnej formy komunikacji w miejscu pracy i szkole. To będzie na pewno inspirujące spotkanie - mówi nasz redakcyjny kolega Szymon Taranda, który wraz z Anną Arciszewską z TVP poprowadzi pierwsze wydanie programu.

Współgospodarzami programu będą też Elżbieta Lewicka i Adam Bienias.

Z plenerowego studia zlokalizowanego obok naszej rozgłośni, dziennikarze rozmawiać będą z inspirującymi gośćmi, będzie sporo informacji o najciekawszych wydarzeniach w regionie. Nie zabraknie także występów podkarpackich artystów. Dziś wystąpi zespół The Freeborn Brothers. Zaczynamy o godzinie 13:00 na antenie Polskiego Radia Rzeszów i TVP3.

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj