Nagrody w konkursie finałowym Radia Biwak rozdane
fot. mm

W ostatnim dniu Radia Biwak gościliśmy laureatów naszego konkursu finałowego. Uczestnicy konkursu SMS-owego musieli stworzyć własną opowieść wakacyjną z wykorzystaniem trzech słów: Radio, Trzydzieści i Oddech. Pani Anna z Czudca wygrała nowoczesny telewizor, a Pan Janusz z Olimpowa pod Sędziszowem - zdobył voucher na rodzinny pobyt weekendowy w Cisnej. Poniżej prezentujemy nagrodzone teksty:

Utwór Pani Anny:

"Kto chce telewizor albo weekend w górach niech podniesie ręce i wykrzyknie Hura. Bo choć lat trzydzieści, to dusza jest młoda, wiec się wam należy od radia nagroda.  tak szybko moje drogie dzieci,  to nie ptaszek i sam nie przyleci. Bo po pierwsze  znać trzy słowa, bez nich układanka nie będzie gotowa. Po drugie  z nimi trzema, ułożyć wierszyczek, albo wręcz poemat. I w końcu po trzecie  prosta -wysłać SMS-em i modlić, by się dostać. A terazweź oddech bo to jest  hasło Biwaka-Ot i cała sprawa."

Utwór Pana Janusza:

"Straciłem głowę w południe w lecie, oddałem serce jednej kobiecie. I zawirował dokoła świat, a ma ta Pani 30 lat. Codziennie rano budzi mnie radio i biwakuje wraz z . Gdy dziś włożyła bikini modre, to z mojej piersi wyrwał się oddech. Jako że padły kluczowe słowa, rozwój wydarzeń na później schowam."

Rozmowa z Panem Januszem:

Rozmowa z Panią Anną:

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj