Sekcja zwłok małżeństwa z Kielc
Fot. archiwum

Małżeństwo z Kielc zginęło w wyniku postrzałów z broni palnej. Tak wynika ze wstępnych informacji po sekcji zwłok przeprowadzonej w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie – poinformowała nas zastępca prokuratora rejonowego w Mielcu Małgorzata Dobosz-Słąba.

Prokurator Dobosz-Słąba dodała, że na razie nie wiadomo, w jakiej kolejności zmarli 66-letnia kobieta i jej 70-letni mąż. Ta informacja znajdzie się za kilka tygodni w szczegółowej analizie posekcyjnej.

Małżonkowie z Kielc przebywali w gospodarstwie agroturystycznym w Górkach w pow. mieleckim. 2 października udali się na ryby nad Wisłę, gdy nie wrócili na nocleg, właścicielka gospodarstwa zgłosiła ich zaginięcie. Mężczyznę z raną postrzałową głowy znaleziono dzień później. Obok zwłok leżał pistolet. Ciało kobiety zostało odnalezione w miniony wtorek nad Wisłą we wsi Surowa w powiecie mieleckim.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 30 Lis, 2020
  Dwukrotne usiłowanie zabójstwa
  Dwukrotne usiłowanie zabójstwa
  Zarzut dwukrotnego usiłowania zabójstwa usłyszał 19-letni Oleksander S. W nocy z czwartku na piątek zranił on dwóch młodych Ukraińców w...
 • 17 Lis, 2020
  Czołgista z zarzutami w areszcie
  Czołgista z zarzutami w areszcie
  Na trzy miesiące do aresztu trafił żołnierz z 1 batalionu czołgów w Żurawicy. Dariusz B. znęcał się nad rodziną i...
 • 15 Paź, 2020
  Psy-zabójcy zostaną uśpione
  Psy-zabójcy zostaną uśpione
  Przemyska prokuratura zdecydowała, że dwa psy, które pogryzły 12-letniego chłopca, zostaną uśpione. Dziecko zmarło w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń. Zwierzęta...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj