PCPR w Dębicy szuka wolontariuszy do DPS-ów
http://www.pcprpowiatdebicki.pl

"Powiat dębicki na Podkarpaciu szuka wolontariuszy do pracy na terenie Domów Pomocy Społecznej. Chodzi o to, aby w razie wzrostu liczby zakażeń wśród personelu, podopieczni placówek nie pozostali bez opieki" – mówi dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Piotr Niedbalec. 

"Podejmujemy wszelkie próby, aby nie doszło do paraliżu, stąd starosta dębicki wystosował apel do mieszkańców powiatu i innych osób, które w razie potrzeby mogłyby wesprzeć DPS-y" – dodał Piotr Niedbalec.

W powiecie dębickim objętym czerwoną strefą działają dwa DPS-y. Placówka w Parkoszu opiekuje się kobietami i mężczyznami w podeszłym wieku, a w Dębicy psychicznie chorymi mężczyznami. Na Podkarpaciu funkcjonuje około 50 Domów Pomocy Społecznej.

Wszyscy, którzy zechcieliby wesprzeć Domy Pomocy Społecznej w powiecie dębickim, proszeni są o kontakt z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica, tel. kontaktowy: 14 680 31 21, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj