Jutro kolejny trening nordic walking
Źródło: pixabay.com

W Tarnobrzegu, Rzeszowie oraz Kolbuszowej jutro odbędzie się kolejny trening nordic walking w ramach Akademii Zdrowia Santandera.

To ogólnopolska akcja, której celem jest propagowanie ruchu i zdrowego trybu życia. Zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu, są bezpłatne, może w nich wziąć udział każdy, bez względu na wiek czy poziom kondycji fizycznej. Wystarczy mieć sportowe buty, wygodną odzież oraz kije do nordic walkingu.

Podczas zajęć trenerzy pokażą jaka powinna być prawidłowa postawa podczas chodzenia, podstawowe kroki, a także skorygują błędy.

W Rzeszowie zbiórka jest przy Ośrodku Sportów Wodnych "Marina" przy ul. Żeglarskiej, w Kolbuszowej przy siedzibie Fundacji na rzecz Kultury Fizycznej i Sportu przy ul. Wolskiej, natomiast w Tarnobrzegu przy Zamku Tarnowskich przy ul. Sandomierskiej.

Od maja do czerwca w tych trzech podkarpackich miejscowościach w zajęciach wzięło udział ponad 170 osób, łącznie przemierzyli 865 km. Treningi odbywają się w każdy wtorek i tak będzie do 29 sierpnia.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 02 Lut, 2021
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  50 przenośnych aparatów KTG przekaże Szpital Specjalistyczny PRO-Familia w Rzeszowie ciężarnym pacjentkom w ramach pilotażu systemu opieki stworzonego przez firmę...
 • 02 Lut, 2021
  Bójka nad Wisłą w Tarnobrzegu
  Bójka nad Wisłą w Tarnobrzegu
  W Tarnobrzegu zazdrosny o byłą dziewczynę 16-latek pobił z kolegami jej obecnego chłopaka. Do zdarzenia doszło na ulicy Wałowej. Jak...
 • 02 Lut, 2021
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie” wybrały wykonawcę, który dokończy odmulanie rzeszowskiego zalewu na Wisłoku. Umowę podpisano z firmą Transpol Lider...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj