Przemyśl – prokuratorskie śledztwo w sprawie przetrzymywania chłopca
Fot. nowe media

Będzie prokuratorskie śledztwo w związku z wczorajszym przetrzymywaniem niespełna 5-letniego chłopca w Przemyślu. Jego ojciec zabarykadował się z dzieckiem w mieszkaniu kamienicy przy ul. Słowackiego. Motywy działania 36-latka wciąż nie są znane. Mężczyzna przebywa teraz w szpitalu psychiatrycznym w Żurawicy. Jest pod nadzorem policjantów.

36-latek jest znany mundurowym z wcześniejszych interwencji. Miał zakaz zbliżania się i kontaktowania się z konkubiną, który został wydany przez Prokuraturę Rejonową w Przemyślu.

Wczoraj przed godz. 15:00 przemyscy policjanci zostali wezwani do awantury domowej. Kiedy funkcjonariusze weszli do mieszkania, mężczyzna zamknął się w jednym z pokoi z synem. Nikogo do siebie nie dopuszczał i groził, że targnie się na własne życie.

Na miejsce zostali wezwani policyjni negocjatorzy. Mimo wielu prób nawiązania kontaktu mężczyzna nie chciał z nikim rozmawiać i stawał się coraz bardziej agresywny.

W obawie o bezpieczeństwo dziecka, antyterroryści siłą weszli do pokoju. Mężczyzna został zatrzymany, a chłopcem zaopiekowała się matka.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj