Poszukiwany zaginiony mieszkaniec Przemyśla
Fot. archiwum rodzinne

Od minionego piątku trwają poszukiwania 84-letniego mieszkańca Przemyśla Władysława Klepackiego. Ostatni kontakt z zaginionym był w wigilię 24 grudnia wieczorem. Od tamtej pory mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie wrócił też do miejsca zamieszkania. Rodzina jego zaginięcie zgłosiła policji w Boże Narodzenie po południu. 

W poszukiwania zaangażowane są oprócz Policji – Straż Miejska, Straż Ochrony Kolei, Państwowa Straż Pożarna oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej. Pomocą służą także przewodnicy z psami ze Straży Granicznej, jak i ze STORAT-u. Do poszukiwań wykorzystywany jest dron i łódź z sonarem.

Rysopis zaginionego mieszkańca Przemyśla: wzrost – 172 cm, średniej budowy ciała, oczy piwne, nos średni, prosty, uzębienie pełne.

Władysław Klepacki ubrany był w czarną kurtkę zimową, czarne spodnie, czarny szal, czarne buty zimowe, ciemną zimową czapkę z daszkiem.

Osoby posiadające informację na temat miejsca przebywania zaginionego lub wiadomości, które mogłyby się przyczynić do odnalezienia mężczyzny, proszone są o kontakt z przemyską komendą policji lub pod nr alarmowy 112.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj