Jutro (środa) na ulicach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego będzie rozgrywana część V etapu 74. Wyścigu Kolarskiego "Tour de Pologne". Kierowców czeekają spore utrudnienia w ruchu drogowym. Szczegóły poniżej.

W godz. 5:00-23:00 - zamknięta dla ruchu będzie ul. Cieplińskiego i Lisa-Kuli (od ul. Piłsudskiego do Pl. Śreniawitów), na tym odcinku w godz. od 5:00 do 9:00 odbywać się będzie tylko ruch autobusów komunikacji miejskiej.

W godz. 8:00-20:00 - zamknięta będzie ul. Sokoła (od Sobieskiego do Cieplińskiego), a także ul. Pułaskiego (od parkingu ROSiR do ul. Cieplińskiego).

W godz. 11:00-20:00 - autobusy MPK będą kursować ul. Unii Lubelskiej.

Od godz. 13:00 do zakończenia wyścigu z ruchu będą wyłączone drogi powiatowe w miejscowościach Lubenia, Straszydle, Hermanowa, Kielnarowa, Matysówka, w Tyczynie: ul. Szopena, Kopernika, Rynek, Wyzwolenia.

Od godz. 13:00 do zakończenia wyścigu w Rzeszowie z ruchu wyłączone będą ul. Św. Walentego, Św. Rocha, Niepodległości, Kopisto, Podwisłocze, Kwiatkowskiego, Strażacka, Robotnicza, Kiepury - Matysówka. Ruch pojazdów zostanie przywrócony po przejechaniu peletonu.

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Artykuły powiązane

 • 02 Lut, 2021
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  50 przenośnych aparatów KTG przekaże Szpital Specjalistyczny PRO-Familia w Rzeszowie ciężarnym pacjentkom w ramach pilotażu systemu opieki stworzonego przez firmę...
 • 02 Lut, 2021
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie” wybrały wykonawcę, który dokończy odmulanie rzeszowskiego zalewu na Wisłoku. Umowę podpisano z firmą Transpol Lider...
 • 31 Sty, 2021
  Szałamaje i mażoretki przed jubileuszem
  Szałamaje i mażoretki przed jubileuszem
  To była pierwsza zespołowa próba po około rocznej przerwie. Rzeszowskie Szałamaje i Mażoretki rozpoczęły przygotowania do Koncertu Galowego.  Orkiestra dęta...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj