Tegoroczne Radio Biwak trwało 10 800 minut. Przemierzyliśmy w czasie tych 10 tygodni 10 786 kilometrów czyli niemalże jeden kilometr na każdą minutę programu. Dziękujemy za spędzony z nami czas, za maile, telefony i przede wszystkim spotkania w tej wyjątkowej podróży.

Tegoroczna audycja  przebiegała pod znakiem śladów, wspomnień i pamiątek po CK Monarchii w naszym regionie, ale i poza granicami Polski. Odwiedziliśmy wiele niezwykłych, nieraz zapomnianych, ale przez to jeszcze bardziej ciekawych i intrygujących miejsc. Po ponad dwóch miesiącach wspólnych podróży chcemy zaprosić Państwa na koncert finałowy Biwaka z Polskim Radiem Rzeszów.

Miejsce nie jest przypadkowe. Przemyśl to miasto najczęściej kojarzone z czasami Monarchii Austro-Węgierskiej w naszym województwie. To tam na rynku znajdziemy pomnik najdzielniejszego wojaka CK armii - Wojaka Szwejka.

Imprezę kończącą nasze wakacyjne wojaże rozpoczęliśmy od godziny 9 - specjalnym wydaniem Radia Biwak z przemyskiego Rynku, po nim zapraszamy na plenerowe wydanie listy Dino Top, które poprowadzą tradycyjnie: Jerzy Szlachta i Andrzej Klee. Następnie zaprosimy Państwa na koncerty artystów polskiej sceny muzycznej.

Na finał Radia Biwak 2017 zaprasza prezes Polskiego Radia Rzeszów Przemysław Tejkowski oraz prezydent Przemyśla Robert Choma

Nasi redaktorzy także zapraszają!

 

Program koncertów Finału Radia Biwak

  • 17:00 - Start
  • 17:15 - Kuba Prachowski i Sabina Kurek - Delikat
  • 18:00 - CK Port Przemyśl
  • 19:00 - Cztery Kilo Obywatela
  • 19:45 - Stashka
  • 21:00 - Patrycja Markowska

Zapraszamy na wspólną zabawę i do usłyszenia za 10 miesięcy!

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj