Jak już informowaliśmy w Przemyślu zakończenie naszej wakacyjnej audycji Radia Biwak. Gwiazdą wieczornego koncertu będzie Patrycja Markowska. Początek imprezy na przemyskim Rynku godzina 17.00.

Prezydent Przemyśla Robert Choma powiedział na naszej antenie, że cieszy go iż miasto odwiedza coraz większa liczba turystów. Zadowoleni z obecnego sezonu są hotelarze i restauratorzy. Mimo, że miasto jest dobrze odbierane przez gości, to nie brakuje krytyki np. na temat słabej informacji o Twierdzy Przemyśl.

Zdaniem gościa Polskiego Radia Rzeszów jest to do zrobienia przed przyszłym sezonem. Planowane jest postawienie makiety twierdzy na placu w pobliżu pomnika Mickiewicza i uruchomienie specjalnej linii autobusowej, która woziła by turystów po tych obiektach militarnych.

Władze miasto planują zagospodarować nabrzeża Sanu, by licznie odwiedzający je mieszkańcy i turyści mogli wygodniej tam odpoczywać.

Robert Choma uważa, że ustawa o ochronie krajobrazu  pomogła władzom miasta w porządkowaniu wizerunku ulic. Samorząd chce specjalną uchwałą usunąć szpecące ulice - reklamy i szyldy.

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Regon 02 Wrz, 2017

    A nie martwi Krzysztofa fakt, ze miasto corazardziej marnieje i marginalizuje się pod jego zarzadem, że z dnia na dzień ubywa mieszkańców zwłaszcza tych młodych?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj