Koszulki podpisane przez polskich piłkarzy oraz skoczka Kamila Stocha, filiżanka podarowana przez prezydenta Andrzeja Dudę oraz obraz olejny przedstawiający jarosławską starówkę - to tylko część przedmiotów jakie zlicytowane zostaną podczas piątkowego Balu Charytatywnego w Jarosławiu. Imprezę organizuje tamtejsze Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Dochód z Balu zostanie przekazany na rehabilitację osób niepełnosprawnych. Jak podkreśla Mariusz Mituś, przewodniczący zarządu jarosławskiego Koła Stowarzyszenia, organizacja wspiera prawie tysiąc osób z niepełnosprawnością z kilku powiatów. Aby robić to skutecznie potrzebne są pieniądze, które będą tzw. wkładem własnym do różnego rodzaju projektów.

W ubiegłym roku dochód z Balu wyniósł 12 tysięcy złotych. Pieniądze zostały przeznaczone na doposażenie powstającego właśnie Centrum Wspomagania Rozwoju Małego Dziecka.

Informacje na temat koncertu można znaleźć na naszej stronie internetowej www.radio.rzeszow.pl. Polskie Radio Rzeszów jest patronem medialnym Balu.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj