Nadkom. Adam Szeląg: Większość zaginięć kończy się odnalezieniem
Fot. Archiwum

Rzeszowska policja prosi o pomoc i informacje w sprawie pięciu zaginionych osób: czterech mężczyzn i jednej kobiety. Ich zdjęcia policja publikuje na swojej stronie internetowej.

Jak poinformował na naszej antenie nadkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy komendanta miejskiego policji w Rzeszowie zaginięcia nie mają ze sobą nic wspólnego, łączy je tylko czas zgłoszenia, a każdy rozpatrywany jest indywidualnie.

Obecnie poszukiwani są zamieszkali w Rzeszowie: 46-letni Robert Kusior, 38-letnia Aleksandra Kowalczyk i 72-letni Adam Zięba. Ponadto od wtorku poszukiwany jest 24-letni Konrad Demitraszek z Nowej Wsi, a od wczoraj Wiesław Darłak, 38-latek z powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Policja sprawdza między innymi dane z monitoringu oraz informacje od znajomych, rodziny i osób postronnych. W poniedziałek i wtorek trwały poszukiwania w okolicach Wisłoka, bo przy rzece odnaleziona została torebka z dokumentami zaginionej 38-letniej rzeszowianki. Policja bierze pod uwagę różne scenariusze zaginięcia.

Nadkomisarz Adam Szeląg podkreślił jednak na naszej antenie, że ponad 95 procent zaginięć kończy się odnalezieniem. Na Podkarpaciu w zeszłym roku odnotowano 834 przypadków zaginięć.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Kliknij aby powiększyć fotografię 303-149821.jpg
Robert Kusior
Kliknij aby powiększyć fotografię 303-149825.jpg
Aleksandra Kowalczyk
Kliknij aby powiększyć fotografię 303-150017.jpg
Adam Zięba
Kliknij aby powiększyć fotografię 303-150149.jpg
Wiesław Darłak
Kliknij aby powiększyć fotografię 303-150154.jpg
Konrad Demitraszek

Artykuły powiązane

 • 03 Lut, 2021
  Adam Skiba o programie „Czyste powietrze”
  Adam Skiba o programie „Czyste powietrze”
  Mieszkańcy regionu złożyli już 11,5 tysiąca wniosków w ramach programu „Czyste powietrze” od 2018 roku. To oznacza, że tyle osób...
 • 02 Lut, 2021
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  50 przenośnych aparatów KTG przekaże Szpital Specjalistyczny PRO-Familia w Rzeszowie ciężarnym pacjentkom w ramach pilotażu systemu opieki stworzonego przez firmę...
 • 02 Lut, 2021
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie” wybrały wykonawcę, który dokończy odmulanie rzeszowskiego zalewu na Wisłoku. Umowę podpisano z firmą Transpol Lider...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj