Zwycięskie sparingi Developresu

W miniony czwartek i piątek siatkarki Developresu Sky Res Rzeszów zagrały w hali Podpromie z Legionovią inauguracyjne dwa sparingi przed nowym sezonem. W pierwszym pojedynku inauguracyjne dwa sety grane do 15 z dorzucaniem piłek serwisowych z boku boiska rzeszowianki wygrały, kolejne dwa grane już w pełni także, kolejno 25 : 21 i 25 : 9 a ostatni tie-break 15:11.

Z kolei wczoraj rzeszowianki także okazały się lepsze - wygrały w czterech pełnych setach, kolejno 25 : 21, 20, 28 i 23. Piątkowy mecz gospodynie rozpoczęły w składzie: na ataku van Ryk z rozgrywającą Kaczmar, środkowe Efimienko i Polańska, przyjmujące Blagojević, Lazić a na libero Krzos. Potem następowały zmiany.