Kolejny dzień ME w Akrobatyce Sportowej w Rzeszowie

W Rzeszowie trwają 28 Mistrzostwa Europy w akrobatyce sportowej juniorów i seniorów. W trzecim dniu rywalizacji ostatnie miejsce w finale juniorów zajęła dwójka męska - Aleksander Szczerbaty i Dominik Poźniak z Klubu Akrobatyki Sportowej Rzeszów.

W kategorii trójek żeńskich – juniorki KAS Julia Wróbel, Wanesa Kamińska i Martyna Bator w eliminacjach zajęły 13 pozycję i są pierwszym zespołem rezerwowym w niedzielnym finale.

W grupie seniorów dwójka żeńska – Martyna Wojnar (Akrobata Łańcut) i Malwina Sala (Stal Rzeszów) uplasowały się na 6 miejscu i także awansowały do jutrzejszego finału.

Wysokie piąte miejsce w konkurencji dwójek mieszanych seniorów wywalczył duet Julia Kraj i Wojciech Dakiewicz z Akro Team Silesia: