T. Pióro o Sanoku i finale Radia Biwak
Fot. Marcin Kalita

Każdego roku Sanok odwiedza 250 tysięcy osób. Wielkimi atrakcjami dla turystów i wycieczek szkolnych są Muzeum Budownictwa Ludowego i Muzeum Historyczne. W okresie wakacyjnym przez miasto przejeżdża około 26 tysięcy aut na dobę. W dużej części są to turyści jadący w Bieszczady jak i z nich wracający.

Zdaniem burmistrza miasta Tadeusza Pióro, który był gościem naszego programu, sytuacja nie zmieni się także po tym jak za rok zakończona zostanie budowa obwodnicy. Jego zdaniem Sanok jest na tyle atrakcyjnym miastem, że turyści ciągle będą do niego zaglądać. Burmistrz dodaje, że w mieście powstaje centrum sportu z wyjątkowym basenem. Jego wyróżnikiem jest regulowany poziom dna, który ułatwi prowadzenie różnych form rehabilitacji - dodaje burmistrz Sanoka

Dzisiaj w mieście nad Sanem rozpoczyna się trzydniowe pożegnanie wakacji. Ta plenerowa impreza będzie także zakończeniem naszej wakacyjnej audycji Radio Biwak. Wszyscy liczą na pogodę i i dobrą zabawę - a tę zapewnią między innymi koncerty Natalii Kukulskiej i Sylwii Grzeszczak.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj