Wojciech Buczak punktuje Tadeusza Ferenca
Fot. Agnieszka Lipska

Poseł PiS wylicza niespełnione obietnice Tadeusza Ferenca. Podczas konferencji prasowej kandydat na prezydenta Rzeszowa - Wojciech Buczak przedstawił listę ośmiu niezrealizowanych inwestycji. To budowa południowej obwodnicy miasta, Parku Nauki i Rozrywki na wzgórzach Zalesia, Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego, Centrum Sztuki Wokalnej, lodowiska, kolejki naziemnej i mieszkań z rządowego programu "Mieszkanie plus".

Ponieważ konferencja odbyła się przed dworcem głównym PKS-u, poseł Buczak przypomniał również o rzeszowskim centrum komunikacyjnym, czyli dworcu który miał służyć zarówno pasażerom kolei, jak i autobusów miejskich, podmiejskich i międzymiastowych.

Prezydent Ferenc zapowiedział wczoraj, że rzeszowscy uczniowie będą mogli za darmo jeździć autobusami MPK. To jest również jeden z punktów programu wyborczego Wojciecha Buczaka. Podczas dzisiejszej konferencji poseł przypomniał, że taką samą propozycję jeszcze w czerwcu mieli radni miasta z klubu PiS, ale wówczas prezydent Ferenc na to się nie zgodził.

Poseł Buczak uważa również, że darmowe przejazdy powinny dotyczyć wszystkich uczniów szkół rzeszowskich, a nie tylko tych, którzy są zameldowani w mieście.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 02 Lut, 2021
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  50 przenośnych aparatów KTG przekaże Szpital Specjalistyczny PRO-Familia w Rzeszowie ciężarnym pacjentkom w ramach pilotażu systemu opieki stworzonego przez firmę...
 • 02 Lut, 2021
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie” wybrały wykonawcę, który dokończy odmulanie rzeszowskiego zalewu na Wisłoku. Umowę podpisano z firmą Transpol Lider...
 • 31 Sty, 2021
  Szałamaje i mażoretki przed jubileuszem
  Szałamaje i mażoretki przed jubileuszem
  To była pierwsza zespołowa próba po około rocznej przerwie. Rzeszowskie Szałamaje i Mażoretki rozpoczęły przygotowania do Koncertu Galowego.  Orkiestra dęta...

2 komentarzy

 • Pangia 08 Wrz, 2018

  To ja też chcę darmowe przejazdy. Mam swoje auto, niech mnie zachęcają do przesiadki do MPK. Nie? No to nie dawajcie nikomu.

 • Walter 08 Wrz, 2018

  Tadeusz Ferenc idz na emeryture daj mlodym rzadzic.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj