Pierwszy komitet wyborczy (PiS) zarejestrowany w Stalowej Woli
Fot. W.Piasek

W Stalowej Woli do wyborów jako pierwszy zarejestrował się Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. W czterech okręgach pod wspólnym hasłem "Rozwój,przyszłość, komfort życia" wystartuje 31 kandydatów do stalowowolskiej Rady Miejskiej. Są to osoby w wieku od 25 do 87 lat, jedni z bogatym dorobkiem zawodowym i doświadczeniem samorządowym, inni z nowymi pomysłami i świeżym spojrzeniem na sprawy miasta.

"Jedynką" w Okręgu Wyborczym nr 1 jest Lucjusz Nadbereżny ubiegający się również o kolejną kadencję na stanowisku prezydenta Stalowej Woli.

Z kolei kandydatką do sejmiku województwa podkarpackiego Prawa i Sprawiedliwości jest Kamila Piech, która będzie reprezentować powiaty: stalowowolski, tarnobrzeski, niżański i kolbuszowski. Kamila Piech jest szefową Wydziału Infrastruktury w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim i na co dzień zajmuje się wdrażaniem rządowych programów drogowych w naszym regionie.

Wszyscy kandydaci PiS ze Stalowej Woli do rad miasta, powiatu i sejmiku województwa mają prowadzić wspólna kampanię wyborczą pod szyldem "Zgoda buduje".

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj