Stalowa Wola ma wiceprezydenta
fot. UM Stalowa Wola

Renata Knap została wiceprezydentem Stalowej Woli. Do tej pory była Naczelnikiem Miejskiego Wydziału Planowania, Przygotowania Inwestycji i Ochrony Środowiska. Została mianowana na nowe stanowisko przez prezydenta miasta Lucjusza Nadbereżnego i przedstawiona radnym podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej.

To spore zaskoczenie, bo wcześniej włodarz Stalowej Woli zapewniał, że nie potrzebuje zastępcy. Prezydent Nadbereżny zmienił zdanie jak stwierdził, ze względu na strategiczne i długofalowe plany rozwoju Stalowej Woli. Dodał, że zarządzanie miastem wymaga dużo pracy m.in. przy wykorzystaniu pieniędzy unijnych i rządowych na inwestycje. Lucjusz Nadbereżny podkreślił, że jego zastępczyni jest osobą o wysokich kwalifikacjach, dużym doświadczeniu oraz bardzo dobrym przygotowaniu merytorycznym.

Renata Knap jest wieloletnim pracownikiem stalowowolskiego magistratu. W ubiegłym roku obroniła doktorat. Ma wykształcenie techniczne i inżynieryjne. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach z różnych dziedzin.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj