K. Skowrońska o obecności samorządowców na listach KO
Fot. Marcin Kalita

Bardzo dobrą współpracą z samorządami tłumaczy posłanka Platformy Obywatelskiej Krystyna Skowrońska obecność samorządowców na liście Koalicji Obywatelskiej. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc otwiera rzeszowsko-tarnobrzeską listę Koalicji, ale przedstawicieli samorządów jest na niej więcej. Bo jak twierdzi nasz gość wspólnie z samorządami wiele udało się zrobić w czasie rządów PO.

Tymczasem PIS centralizując państwo spycha samorządy na margines. W opinii Krystyny Skowrońskiej samorząd jest niezwykle ważny i nie można ograniczać jego roli. Nie wszytko rządzącym się udało. Jako przykład posłanka PO podaje utworzoną za rządów PIS sieć szpitali. Jej zdaniem nieudaną. Na Podkarpaciu są trzy placówki pod zarządem marszałka, który nie może sobie z nimi poradzić - uważa Krystyna Skowrońska.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Observator 05 Sie, 2019

    Z tym spychaniem samorządów na margines to wierutne bzdury i nie powaga wypowiedzi. Prezydent Rzeszowa na liście PO-KO i jego start to zapewne wybieg strategiczny z przewidywanym tzw. zabraniem głosów, a potem może rezygnacja. Parlamentarzystą to on już chyba był, ale zrezygnował dla stanowiska w Rzeszowie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj