Joanna Frydrych o kobietach w polityce i Koalicji Obywatelskiej
fot. archiwum

Kobiety są bardzo ważne w polityce, nie tylko ocieplają wizerunek ugrupowania, ale przede wszystkim są konsekwentne w dążeniu do celu. - powiedziała na naszej antenie posłanka Joanna Frydrych - jedynka na liście wyborczej Koalicji Obywatelskiej, w okręgu 22 czyli krośnieńsko-przemyskim.

Posłanka Frydrych dodała, że to własnie kobiety z klubu Platformy Obywatelskiej zorganizowały dwa projekty: "Sprawa Polek" i "Polska Seniora" - w ramach tego drugiego rozmawiały z prawie 5 tysiącami seniorów. W spotkaniach uczestniczyła również marszałek sejmu Małgorzata Kidawa - Błońska - dziś kandydatka na premiera. To my kobiety możemy i wygramy te wybory - podsumowała Joanna Frydrych.

Kampania przed wyborami parlamentarnymi wchodzi w kolejną fazę. Kandydaci na wiele sposobów próbują przekonać do głosowania na siebie. Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej organizują spotkania z wyborcami i rozmawiają z ludźmi. Odbywają się również konwencje podczas których prezentowany jest program wyborczy Koalicji oraz konferencje tematyczne. Było już spotkanie dotyczące ochrony środowiska i walki ze smogiem, w programie jest kolejne - powiedziała Joanna Frydrych.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj