PiS zakończyło kampanię w Stalowej Woli
Fot. R.Pytka

Trzeba uczestniczyć w tych wyborach i do ostatniej chwili namawiać do tego innych - przekonywał w piątek wieczorem w Stalowej Woli prezes PiS Jarosław Kaczyński. "Każdy głos się liczy" - podkreślał.

Na stadionie w Stalowej Woli, podczas przemówienia kończącego kampanię wyborczą, prezes PiS apelował o udział w wyborach.

 "Trzeba uczestniczyć w tych wyborach i namawiać innych, żeby uczestniczyli. Trzeba namawiać każdego do ostatniej chwili, nawet jeszcze dzisiaj, chociaż północ już nie tak długo. Trzeba namawiać - bo w prywatnych rozmowach to też wolno - jutro i pojutrze także. Idźcie do wyborów, szanowni państwo. Każdy głos się liczy" - podkreślał Jarosław Kaczyński.

 Zwracał uwagę, że nawet jeden głos może zdecydować, czy w danym okręgu PiS będzie miał jednego posła więcej lub mniej.

"Tysiąc głosów w skali kraju może zdecydować, czy będziemy mieli bezwzględną większość i będziemy mogli tę politykę - która naprawdę pokazała, że Polska dobrze rządzona może się zmieniać na lepsze i to w bardzo szybkim tempie i może nadrabiać te historyczne straty - realizować, podtrzymywać, kontynuować i mieć szanse jeszcze na kolejne kadencje, na to żeby ta polityka trwała, żeby trwał dobry czas dla Polski" - przekonywał Kaczyński.

(PAP)

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj