T. Legeny: D. Tusk nie podejmie ryzyka ewentualnej przegranej
fot. mm

Władysław Kosiniak - Kamysz to sensowny kandydat w przyszłorocznych wyborach prezydenckich - uważa Tomasz Legeny, szef krośnieńsko-przemyskich struktur Porozumienia Jarosława Gowina. Wczoraj Rada Naczelna PSL podjęła uchwałę, w której stwierdza, że naturalnym kandydatem ludowców na prezydenta jest prezes Kosiniak-Kamysz.

Podczas rozmowy w naszym porannym magazynie, Tomasz Legeny stwierdził, że jeżeli szef PSL będzie wyłącznie kandydatem tej partii, to istnieje zagrożenie, że nie wejdzie do II tury wyborów. Będzie miała na to większe szanse Małgorzata Kidawa Błońska - jako kandydatka Platformy Obywatelskiej.

Zdaniem naszego gościa - Donald Tusk nie podejmie ryzyka ewentualnej przegranej, czyli nie wystartuje w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. I kiedy opozycja dopiero szuka swojego kandydata czy wręcz zastanawia się na sposobem jego wyłonienia - Andrzej Duda jest mocnym i naturalnym kandydatem całej Zjednoczonej Prawicy - powiedział Tomasz Legeny.

Pytany o to jak rozwiązać problem braku lekarzy w szpitalach powiedział, że służba zdrowia to jeden z tematów z którym będzie się musiał zmierzyć rząd w nowej kadencji i jest to ambitne zadanie.

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj