Strefa płatnego parkowania w Kolbuszowej
fot. UM Kolbuszowa

Mieszkańcy Kolbuszowej od dziś muszą płacić za parkowanie aut w centrum miasta. Strefa płatnego parkowania obowiązuje przy Placu Wolności w obrębie kolbuszowskiego Rynku.

Pierwsze 30 minut pozostawienia pojazdu na parkingu jest bezpłatne. Trzeba jednak pobrać bilet i taka możliwość jest raz dziennie. Pierwsza godzina postoju kosztuje złotówkę, tyle samo każda kolejna godzina. Opłaty będą pobierane w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Jednorazowe bilety parkingowe można kupować w parkomatach. Dwa urządzenia zostały zamontowane w części wschodniej Rynku, natomiast jedno w części zachodniej.

Więcej informacji na ten temat na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w menu Mieszkańcy w zakładce Strefa Płatnego Parkowania.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 13 Sty, 2021
  „Muzea na wolnym powietrzu. Antycypacje”
  „Muzea na wolnym powietrzu. Antycypacje”
  Książka „Muzea na wolnym powietrzu. Antycypacje” to najnowsza publikacja Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej. Okazją do rozważań na temat przyszłości...
 • 11 Sty, 2021
  Wybory w gminach Tarnowiec i Cmolas
  Wybory w gminach Tarnowiec i Cmolas
  4 osoby wystartują w przedterminowych wyborach wójta gminy Tarnowiec w powiecie jasielskim. Głosowanie odbędzie się 24 stycznia. Wybory zarządzono w...
 • 05 Sty, 2021
  Kolbuszowa – bulwary nad Nilem
  Kolbuszowa – bulwary nad Nilem
  W Kolbuszowej powstają bulwary nad Nilem. Jak informuje magistrat - rozpoczęły się prace od strony mostu do ulicy Narutowicza. Na...

1 komentarz

 • Romek 18 Lis, 2019

  Cytat z artykułu: "Pierwsze 30 godziny pozostawienia pojazdu na parkingu jest bezpłatne" No to w sumie dość korzystna oferta ze strony urzędu miasta :)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj