Zostańcie w domu - apeluje leśnik Kazimierz Nóżka
Fot. Marcin Scelina

"Nie wychodźcie z domu. Las był, będzie i poczeka na was" zaapelował na naszej antenie  Kazimierz Nóżka, leśnik i propagator przyrody z Nadleśnictwa Baligród. Obiecuje, że będzie opisywał, wraz ze swoim kolegą z nadleśnictwa Marcinem Sceliną, jak zmieniają się Bieszczady wraz z wiosną 

Zamieszczanie na facebookowym profilu nadleśnictwa filmy i fotografie cieszą się niezwykłą popularnością. Pokazują prawdziwe życie bieszczadzkich wilków,niedźwiedzi, ale także ptaków i kwiatów.Przyroda to pasja leśnika,a od niedawna także współautora książek o życiu bieszczadzkich zwierząt i ludzi, którzy się nimi zachwycają. "Niedźwiedzica z Baligrodu i inne historie Kazimierza Nóżki" oraz "Zanim wyjedziesz w Bieszczady" (tu współautorem jest także Marcin Scelina)  to skarbnica wiedzy o lesie i ciekawostek o zwierzętach, którymi można wypełniać czas w okresie,gdy nie powinno się wychodzić z domów. 

Oceń ten artykuł
(23 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Lucyna Beata Pściuk 04 Kwi, 2020

    Super promocja regionu i bieszczadzkiej przyrody. Dziękuję pięknie, dzięki Waszej dzisiejszej audycji mogę zagościć w sercu bieszczadzkiej przyrody.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj