M. Kasprzak: Trudno przewidzieć działania terrorystów
fot. archiwum

Metody terrorystów się zmieniają i trudno przewidzieć ich działanie - poseł Mieczysław Kasprzak z Polskiego Stronnictwa Ludowego odniósł się do sobotnich ataków w Londynie. W zamachu zginęło 7 osób, a około 50 zostało rannych. Lider podkarpackich ludowców powiedział na naszej antenie, że nie ma jednoznacznych przyczyn zamachów, a ich przeciwdziałaniem powinny zająć się w pierwszej kolejności służby wewnętrzne w każdym kraju.

Nawiązując do wczorajszego święta Polskiego Stronnictwa Ludowego - polityk stwierdził, że elektorat wiejski zaczyna z powrotem przepływać do PSL. Jego zdaniem - rolnicy są niezadowoleni z polityki rządu. Kasprzak wskazał przede wszystkim na niewywiązanie się przez PiS z zapowiedzi podniesienia dopłat bezpośrednich. Dodał, że  "jeszcze nie wszyscy dostali dopłaty za ubiegły rok, a w tym roku - jak się wyraził - nie wiadomo, jak będzie".

Wojewódzkie obchody święta ludowego odbyły się wczoraj w Gorzycach pod Tarnobrzegiem, a krajowe - w podtarnowskim Radłowie i Wierzchosławicach.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj