Przebywający na Podkarpaciu premier Mateusz Morawiecki spotkał się po południu w Rzeszowie z sympatykami Prawa i Sprawiedliwości oraz członkami Ochotniczych Straży Pożarnych.
         

Na spotkaniu w Ogrodach Bernardyńskich szef rządu powiedział, że sukces PiS i zmiany wprowadzane przez rząd umożliwiły zwycięstwo Andrzeja Dudy w poprzednich wyborach prezydenckich.
       

"Bez zwycięstwa Andrzeja Dudy w 2015 roku nie byłoby nas tutaj, ale mam także groźniejszy przekaz - bez zwycięstwa Andrzeja Dudy w roku 2020 nie będzie nas tutaj, nie będziemy mogli dalej reformować państwa" - mówił premier.
         

Jako przykład dobrych skutków współpracy rządu z prezydentem Mateusz Morawiecki przytoczył program 500+ czy tarcze antykryzysowe. Dodał, że tylko do Rzeszowa w ramach programu 500+ wpłynie w tym roku ponad 200 milionów złotych, a na ratowanie miejsc pracy na Podkarpaciu wpłynęło w ciągu ostatnich trzech miesięcy 4,5 miliarda złotych.

Przy urnie liczy się każdy głos - mówił szef rządu, apelując do sympatyków PiS o głosowanie w wyborach i wyjście - jak się wyraził - z "miłej drzemki", które spowodowały pozytywne skutki realizacji programów społecznych.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

 • 02 Lut, 2021
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  Przenośne KTG od Pro-Familii
  50 przenośnych aparatów KTG przekaże Szpital Specjalistyczny PRO-Familia w Rzeszowie ciężarnym pacjentkom w ramach pilotażu systemu opieki stworzonego przez firmę...
 • 02 Lut, 2021
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Podpisano umowę na dokończenie odmulania zalewu
  Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie” wybrały wykonawcę, który dokończy odmulanie rzeszowskiego zalewu na Wisłoku. Umowę podpisano z firmą Transpol Lider...
 • 31 Sty, 2021
  Szałamaje i mażoretki przed jubileuszem
  Szałamaje i mażoretki przed jubileuszem
  To była pierwsza zespołowa próba po około rocznej przerwie. Rzeszowskie Szałamaje i Mażoretki rozpoczęły przygotowania do Koncertu Galowego.  Orkiestra dęta...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj