Kandydat konfederacji Krzysztof Bosak zdobył 9% poparcia w porównaniu z wyborami parlamentarnymi jest to o 20 tysięcy więcej głosów poparcia. Najwięcej osób poparcia zdobył w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim. O czym na konferencji powiedział poseł ugrupowania Grzegorz Braun tym samym podsumowując kampanię wyborczą oraz wyniki wyborów.

Poseł podziękował mieszkańcom regionu za poparcie. Grzegorz Braun zapowiedział powstawanie klubów konfederacji i zachęcał do udziału w nich. Swoją działalność rozpoczną jeszcze tego lata. Poseł Grzegorz powiedział, że konfederacja wybrała już swojego kandydata, a ich wyborcy sami zdecydują na kogo będą głosować. Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie 12 lipca.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Observator 06 Lip, 2020

    Konfederacja pod pozorem ładnych gadek i rozgrywania niby głosami rozpoczęła parcie do władzy podobnie jak poprzednio inne ugrupowania np. Kukiz 15. Niebawem okaże się tak naprawdę gdzie i z kim pójdą. Mieliśmy próbkę niedawno w Warszawie w czasie protestów- zadymy tzw. pseudopracodawców w których aktywnie uczestniczyli. Zadecydują jednak sami mądrzy wyborcy.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj