W wyjątkowej scenerii bo na Wyspie Energetyk w Polańczyku odbędzie się dziś premiera książki - wywiadu rzeki z Izabelą Zatorską Pleskacz. To podkarpacka sportsmenka - prekursorka biegów górskich w Polsce, kilkukrotna zwyciężczyni Pucharu Świata, wicemitsrzyni świata i dwukrotna Mistrzyni Europy. W książce "Gambate! Daj z siebie wszystko" szczerze opowiada nie tylko o swojej karierze sportowej, ale także o - czasami niełatwym - życiu.

Wywiad przeprowadził rzeszowski dziennikarz Jaromir Kwiatkowski, przygotowaniem pozycji i drukiem zajęło się krośnieńskie wydawnictwo Ruthenus.

Spotkanie z autorem książki i jej bohaterką rozpocznie się o godz. 19:30.

Wcześniej w Kolbuszowej odbędzie się spotkanie z młodymi autorkami książki pod tytułem "Klątwy szept. Tajemnice kolbuszowskich rodów" Patrycją Gielarowską i Justyną Witas.  Książka opowiada o losach Agnieszki Machówny i Łucji Tyszkiewicz, które połączyła klątwa. To opowieść o tym, że nie każda historia kończy się zakończenie.

Spotkanie odbędzie się  o godz. 18.00. na placu przed Oddziałem Edukacji Kulturalnej i Regionalnej w Kolbuszowej. Wymagane są maseczki i zachowanie dystansu społecznego. 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 498 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj