KAS – większa liczba wolnych etatów
Fot. KAS

Trwają prace rekrutacyjne dotyczące ogłoszonych postępowań kwalifikacyjnych do Służby Celno- Skarbowej w Korczowej, Medyce, Krościenku, Przemyślu , Krośnie i Rzeszowie. Na te ogłoszenia, które dotyczyły łącznie 17 etatów wpłynęło ponad 760 ofert. Dzięki zwiększonej liczbie wolnych etatów mundurowych w strukturach podkarpackiej KAS, więcej osób, które złożyły podania w ramach tych naborów ma szansę założyć mundur funkcjonariusza. Teraz na kandydatów czeka aż 42 wolne miejsca, ponieważ liczba etatów zwiększyła się o kolejnych 25 wolnych miejsc.

Najwięcej z dodatkowych miejsc ( zwiększenie z 15 do 30) dotyczy pełnienia służby w Korczowej, Medyce, Krościenku i Przemyślu. O 5 etatów więcej czeka także na kandydatów do służby zarówno w Krośnie, jak i Rzeszowie.

Praca w mundurowych strukturach Krajowej Administracji Skarbowej w woj. podkarpackim od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Niezależnie od powyższych ogłoszeń, obecnie trwają prace finalizujące poprzednie nabory dotyczące łącznie 90 etatów. Do służby trafili już pierwsi nowo mianowani funkcjonariusze.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj