W Ropczycach znów okradziono jubilera
fot. Archiwum

Kolejna kradzież złotej biżuterii w Ropczycach. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje tamtejsza prokuratura. Sprawca został już zatrzymany, odzyskano znaczną część kosztowności.

16 lutego do sklepu jubilerskiego w Ropczycach weszła kobieta, która poprosiła o okazanie złotych łańcuszków. Okazało się, że część z oglądanych precjozów chowała do kieszeni kurtki i do torebki. Powiadomiona została policja.

W trakcie przeszukania u kobiety znaleziono nie tylko przedmioty skradzione chwilę wcześniej, ale także łańcuszek pochodzący ze sklepu w Kolbuszowej. 39-letniej mieszkance Chełma przedstawiono zarzut kradzieży złotej biżuterii o łącznej wartości ponad 7800 złotych.

Podejrzana przyznała się do winy, a swoje zachowanie tłumaczyła trudną sytuacją rodzinną i materialną. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

Niedawno zatrzymano 51-letniego obywatela Ukrainy, który także ukradł złotą biżuterię w sklepach jubilerskich w Ropczycach.

 

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Artykuły powiązane

 • 02 Lut, 2021
  Niższe diety ropczyckich radnych
  Niższe diety ropczyckich radnych
  Ropczyccy radni obniżyli sobie diety. Ma to związek z pandemią, a co za tym idzie gorszą sytuacją gospodarczą. Obniżka wyniesie...
 • 29 Sty, 2021
  Policjanci ratują przed wychłodzeniem
  Policjanci ratują przed wychłodzeniem
  Kolejne osoby uratowane przed wychłodzeniem dzięki informacji świadków. W środę wieczorem policjanci otrzymali zgłoszenie, że w rejonie osiedlowych garaży w...
 • 25 Sty, 2021
  Policjanci uratowali przed wychłodzeniem
  Policjanci uratowali przed wychłodzeniem
  Ropczyccy policjanci uratowali nastolatka przed wychłodzeniem. Jak poinformowała podkarpacka komenda wojewódzka, w miniony czwartek po godz. 23 do ropczyckiej policji...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj