Patronat Polskiego Radia Rzeszów przyznawany jest wydarzeniom, o charakterze edukacyjnym, kulturalnym, naukowym, sportowym i obywatelskim, których celem jest promowanie pozytywnych wartości o zasięgu, randze i znaczeniu regionalnym, ponadregionalnym, krajowym lub międzynarodowym, które służą promocji Rzeszowa i Województwa Podkarpackiego.

Jeżeli chcecie Państwo poinformować słuchaczy o organizowanym przez Was wydarzeniu, to Polskie Radio Rzeszów może Wam w tym pomóc w ramach patronatu Polskiego Radia Rzeszów.

Kompletny wniosek o objęcie patronatem Polskiego Radia Rzeszów należy złożyć w terminie miesiąca przed planowanym wydarzeniem na adres:

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - dyrektor programowy Polskiego Radia Rzeszów
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - kierownik redakcji muzycznej (wydarzenia o charakterze artystycznym lub muzycznym)

Na podstawie kompletnego wniosku stworzymy zapowiedzi w postaci wiadomości, które umieścimy w odpowiednich serwisach lokalnych, serwisach tematycznych, w formie zapowiedzi na antenie, stronie internetowej i profilu społecznościowym Facebook.

Jeżeli chcecie Państwo w ramach patronatu poinformować słuchaczy o wydarzeniu, poprzez spoty reklamowe ze specjalnym rabatem prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przesłanie wniosku o patronat oznacza zapoznanie się oraz akceptację Regulaminu przyznawania patronatów przez Polskie Radio Rzeszów.

Linki do pobrania wniosku (wraz z Regulaminem) oraz logotypów Polskiego Radia Rzeszów znajdują się w sekcji poniżej.

Regulamin przyznawania patronatów medialnych

Etykiety
Pobierz załącznik:

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj