PO o niezrealizowanych obietnicach Andrzeja Dudy
Fot. Ewa Koch

Obniżka VAT czy kwota wolna od podatku - to zdaniem podkarpackich posłów PO, niezrealizowane obietnice prezydenta Andrzeja Dudy. Parlamentarzyści mówili o nich podczas konferencji prasowej w Rzeszowie. Zdaniem  Marka Rząsy,   Andrzej Duda nie jest niezależnym prezydentem. "Podpisze wszystko niezależnie od tego, co mu Jarosław Kaczyński położy na biurko" - powiedział poseł Rząsa. 

 Z tymi zarzutami nie zgadza się  poseł PiS Andrzej Szlachta.  Jego zdaniem  współpraca głowy państwa z rządem jest  prawidłowa. "Były też przypadki, kiedy Andrzej Duda nie podpisał kilku ustaw" - dodał parlamentarzysta.

Wśród zarzutów skierowanych w stronę prezydenta, posłowie PO wymieniali też niezrealizowaną ich zdaniem obietnicę pomocy pracownikom krośnieńskiego PKS z 2015 roku. Firma była wtedy w bardzo trudnej sytuacji finansowej, a zatrudnieni w niej ludzie nie otrzymywali wynagrodzeń. 

 Zdaniem posła Szlachty, był to lokalny problem, w który ubiegający się wtedy o prezydenturę Andrzej Duda - nie angażował się. 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj