Posłowie Babinetz i Frydrych o braku wspólnej debaty prezydenckiej przed II turą wyborów
fot. mm

Przed II turą wyborów prezydenckich nie będzie jednej debaty z udziałem obu kandydatów. Sztaby nie porozumiały się co do formuły takiej rozmowy. Dlatego prezydent Andrzej Duda weźmie udział w debacie organizowanej przez TVP w Końskich, a Rafał Trzaskowski będzie uczestniczył w "Arenie prezydenckiej" w Lesznie. 

Posłanka Platformy Obywatelskiej Joanna Frydrych - komentując na naszej antenie brak porozumienia  w tej sprawie wspólnej debaty powiedziała, że prawdopodobnie Andrzej Duda obawia się starcia z Rafałem Trzaskowskim, który chce dyskutować na wszystkie tematy, ma zdiagnozowane problemy Polaków i wie jak je rozwiązać.

Z kolei poseł PiS Piotr Babinetz –  powiedział, że najważniejsze jest to, że kandydaci w taki czy inny sposób  przedstawią swoją wizję Polski, plany i program na najbliższe lata. 

Debata w Końskich rozpocznie się  o godz. 21., z kolei  "Arena prezydencka " w Lesznie o  20.30.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Observator 06 Lip, 2020

    Pani Frydrych- R. Trzaskowski kompletnie nie umywa się do Pana Prezydenta Andrzeja Dudy pod żadnym względem, w tym politycznym, intelektualnym, zawodowym, prawdomówności, patriotyzmu, spraw narodowych, socjalnych i ogłady. Jeśli już przewyższa to pod względem taniej propagandy, kłamstw i fałszywych obietnic na potrzeby wyłącznie akcji wyborczej. Obserwujący uważnie wydarzenia i fakty z przeszłości ludzie to wiedzą i pamiętają, jest tego bardzo bardzo dużo. Reasumując Trzaskowski nie dorósł do stanowiska prezydenta Stolicy, a ty bardziej Prezydenta RP.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj